SAKARYA GEYVE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPILDI

EBA DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPILDI

Geyve Öğretmenevinde yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Alaattin Dişli, şube müdürü Osman Terzi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, şube müdürlerimiz Tahir Taş ve Bahatdin Aydemir ile Taraklı ve Geyve´nin okul müdürleri katıldı.

Açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet DOĞAN  yaptı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Fatih İl Koordinatörü İbrahim BAYGİT, Türkiye geneli Eba durumunun yanı sıra İl ve İlçe geneli EBA kullanım sonuçlarını açıkladı. Fatih Projesi kapsamında yapılanlar ile Eba kullanımının yaygınlaştırılmasında izlenecek yol haritalarına değindi.

 

Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet DOĞAN, EBA Kullanımını en üst seviyelere çıkarmak adına şuana kadar yapılanlar ile önümüzdeki süreçte yapılacaklarla ilgili Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri ile toplantı yaptı. Kayıt oranlarının yükseltilmesi adına yaptıkları çalışmalardan dolayı BTR öğretmenlerine teşekkür eden müdürümüz EBA nın öğrenciler tarafından da daha yaygın kullanılması adına yapılacak çalışmalarda Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin öğrencilere rehberlik etmesini ve okulları tek tek gezerek gerek öğretmen ve gerekse de öğrencilerle uygulamalı olarak EBA nın kullanımı ile ilgili önemli noktaları anlatmalarını istedi. Her iki ay da bir Bilişim Teknolojileri öğretmenleri ile toplantı yapılarak değerlendirmelerin devam edeceğini belirtti. 

12-01-201812-01-201812-01-201812-01-201812-01-2018

HÜKÜMET KONAĞI GEYVE/SAKARYA - 02645175246

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.